Buna ziua astazi va voi arata cum sa instalati cleo 4 si cum sa puneti moduri pe el:
Link cleo 4: http://cleo.li/
Dai click pe download "Latest Version v4.3.16(19 march,2014)"
Insa inainte de asta ai nevoie de sanny Builder:
http://www.mediafire.com/download/tx1evwqa2ubs1m1/SannyBuilder-v3.04.exe
Bun acum Poti instala Cleo 4,urmeaza-mi pasii:
1.Dupa ce ti-ai ales limba,etc..si ai ajuns la where is your san andreas located,pune unde este san andreas-ul tau,de exemplu al meu este in C:\Program Files (x86)\Rockstar Games\GTA San Andreas insa al tau poate fi prin alta parte.
2.Dupa accea vei ajunge la select components,lasa-le pe toate asa cum sunt si dai Next.
3.Acum ai ajuns la Ready to install..deci doar dai Install
4.Dupa in folderul gta san andreas vei vedea Cleo

In el va fi CLEO_TEXT Si CLEO_SAVES.
Acum va arat cum sa bagati moduri:
Alegeti-va orice mod..uitati un site:
http://www.gtainside.com/en/download.php?do=cat&id=322
dupa ce l-ati ales si i-ati dat download,uitati ce faceti:
P.S:Eu am ales un mod oarecare ca exemplu..voi puteti alege altul.Modul ales de mine a fost:Kidnapping civilians.
In winrar cu modul care le-ai luat vei gasi (modul respectiv).cs si (modul respectiv).fxt
Punele pe amandoua pe desktop..uite o poza cam cum ar arata si la tn:

Deci acum:
copy (modulRespectiv).cs du-te in gta san andreas folder si du-te la cleo..am arata mai sus cum arat da..si bagal in cleo si ATAT!
Iar (modulRespectiv).fxt du-te in cleo folder si baga-l la CLEO_TEXT
Daca ai facut totul cum am spus,totul va merge bine !