marți, 26 august 2014

Tutorial:Cum sa instalezi S0beit!

Buna ziua,astazi o sa va arat cum sa instalati S0beit pentru 0.3z: Link-ul s0beit : http://www.mediafire.com/download/3zw08mnjj4p2hda/s0beit+m0d+0.3z.rar In primul rand ai nevoie si de WinRar uitati un link:http://www.rarlab.com/download.htm Alegeti versiunea WinRAR x86 (32 bit) 5.11 beta 1 Sau depinde de e linux,mac etc... Dupa aceea: Daca nu s-a deschis direct cu winrar dati open with: WinRar Archiver. Dupa ce l-ati deschis cu winrar dati click pe urmatoarea:
Dupa ce ati dat click pe ea,va va aparea ceva de genul(Si o muzicuta ciudata gen mario..:)))) ):
Dati click pe Browse si dati unde aveti Gta San Andreas folder. In caz ca ai gta san andreas pe cd va aparea automatic acolo deci va trebui sa dai install si atat ! Da,deci dupa aceea dati Install. Dupa ce ai dat install se va instala(poza):
Dupa ce instalarea s-a terminat acum te poti juca Gta san andreas sau sa-mp(merge pe amandoua).Succes !

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu